Co to jest petting?

Petting stanowi rodzaj różnego rodzaju pieszczot o charakterze seksualnym, których celem jest wzajemne doprowadzenie się poprzez partnerów do stanu najwyższej rozkoszy, czyli do orgazmu. Różnica pomiędzy klasycznym seksem, a pettingiem polega na tym, że w przypadku pettingu nie dochodzi do wprowadzenia penisa do pochwy oraz odbytu. Choć petting stanowi tylko formę wzajemnego pieszczenia się, to jednak wielu ludzi przyznaje, że potrafi on przynieść zbliżoną ilość przyjemności do tej, którą daje tradycyjne współżycie. Jest to wynikiem tego, że różnorodność możliwości dotykania drugiej osoby pozwala na pobudzenie stref erogennych, które nie są pobudzane podczas zwykłego stosunku. Dlatego też, niektórzy uważają, że doznania wynikające z pettingu są o wiele lepsze oraz dłuższe niż sam akt seksualny,

 

Jeśli chodzi o sposoby na uprawianie pettingu, to trudnym byłoby ich wymienienie. Jest tak, ponieważ wszystkie zachowania, które prowadzą do orgazmu, a nie są związane z wprowadzeniem męskiego penisa do kobiecej pochwy wchodzą w skład tego czym jest petting. Każda para powinna sama odkryć to, jakie rodzaje pieszczot sprawiają im największą przyjemność.

 

Do najpopularniejszych sposobów związanych z uprawianiem pettingu możemy zaliczyć pobudzanie pochwy, łechtaczki oraz odbytu przy pomocy palców, stymulowanie członka używając dłoni, udawanie stosunku seksualnego poprzez pocieranie penisem o rozmaite fragmenty ciała partnerki takie jak uda, pachy, miejsce pomiędzy piersiami, pośladkami a także pomiędzy stopami, pocieranie się wzajemnie o siebie swoimi genitaliami, a także działania związane z pieszczotami oralnymi, czyli dotykanie stref intymnych partnera lub partnerki za pomocą ust.

 

Petting największą popularnością cieszy się pośród młodych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z życiem seksualnym, a także wśród par, które chcą za wszelką cenę uniknąć zajścia w ciąże. Uprawianie tego rodzaju miłości sprzyja budowaniu niezwykłej więzi seksualnej pomiędzy partnerami ze względu na możliwość dokładnego poznania wzajemnie swoich ciał. Dlatego też, każda z par powinna od czasu dp czasu praktykować tego rodzaju igraszki.

 

Tags:

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wybity bark – co z tym zrobić?

Kontuzje są nieuchronną częścią naszego życia. Przytrafiają się każdemu, bez względu na czas, miejsce zamieszkania, płeć czy zarzekanie się, że...

Zamknij